Kontakt
Eik

Eik Eller

Ehitusgeoloog
diplomeeritud ehitusinsener geotehnikas, tase 7

E-post: eik@maves.ee
Telefon: 517 5796

Irina

Irina Grigorjeva

Keskkonnaspetsialist/geoloog

E-post: irina@maves.ee
Telefon: 5566 6653

Anne_Karri

Anne Karri

Raamatupidaja

E-post: anne@maves.ee
Telefon: 656 7300, 509 3438

Karl

Karl Kupits

Üldjuht/keskkonnaekspert
jäätmemajandus, veemajandus, KMH, KSH, keskkonnauuringud

E-post: karl@maves.ee
Telefon: 656 7300, 509 3437

Toomas_Kupits

Toomas Kupits

Keskkonnaekspert
keskkonnaseisundi hindamine

E-post: kupits@maves.ee
Telefon: 504 1059

Madis_Metsur

Madis Metsur

Keskkonnaekspert
veemajandus

E-post: madis@maves.ee
Telefon: 508 3765

Kadri

Kadri Normak

Keskkonnaspetsialist
veemajandus, veeproovid, KSH

E-post: kadri@maves.ee
Telefon: 508 7013

Artto

Artto Pello

Keskkonnaspetsialist/ökoloog
reostusuuringud, eluslooduse seire ja konsultatsioon

E-post: artto@maves.ee
Telefon: 5623 7394

Salu

Mati Salu

Keskkonnaekspert/geoloog

E-post: mati@maves.ee
Telefon: 518 5395

Tuuli

Tuuli Vreimann

Keskkonnaspetsialist
KMH, KSH, keskkonnakorralduskavad, jäätmemajandus

E-post: tuuli@maves.ee
Telefon: 5198 7605

Asume aadressil Marja 4D, Tallinn, 2. korrus